Nasza szkoła językowa oferuje także usługi z zakresu tłumaczenia pisemnego oraz ustnego. Specjalizujemy się m.in. w przekładach ekonomicznych, prawniczych, komputerowych, a także technicznych z języka angielskiego, niemieckiego, a także hiszpańskiego. Gwarantujemy Państwu rzetelne i terminowe wykonanie zleceń.

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje językowe? Coraz częściej musisz kontaktować się z ludźmi z spoza kraju, a nie potrafisz posługiwać się angielskim na wymaganym poziomie. Rozwiązaniem dla Ciebie jest kurs angielskiego organizowany przez naszą szkołę. Z nami szybko opanujesz angielski. Prócz szerokiej oferty edukacyjny, staramy się zapewnić dzieciom również niespotykaną zabawę - sprawdź ofertę wypożyczalni strojów dla dzieci. Przebranie się za super bohatera to nie problem ! Zapraszamy do szkoły Leader School Wieliczka

Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje i zwiększyć szanse na rynku pracy, zachęcamy do skorzystania z naszych fachowych zajęć. Prowadzimy kursy na wózki widłowe, a także pokazujemy, w jaki sposób prawidłowo napełniać butle gazem LPG. Nasze wykłady pozwalają na uzyskanie niezbędnych pozwoleń oraz uzupełniają wiedze z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.