W firmie Bassau znajdziecie Państwo chlor do uzdatniania wody basenowej w pływalniach wszelkiego typu. Zbiorcze opakowania są bardzo wydajne. Dezynfekcja chlorem jest w pełni bezpieczna dla człowieka. Skutecznie eliminuje wszelkie wirusy, bakterie, grzyby i inne chorobotwórcze drobnoustroje, które namnażają się w wilgotnym środowisku. Dzięki produktom takim, jak ten kąpiel w publicznej pływalni jest dla Państwa zupełnie bezpieczna. Przepis dozowania i zalecenia bezpieczeństwa znajdują się na opakowaniu.

W sklepie internetowym BHP Vota zamówisz odzież roboczą najwyższej jakości, wykonaną z doskonałych tkanin odpornych na uszkodzenie oraz zabrudzenie. Doskonale znoszą częste pranie. W naszych spodniach budowlanych są praktyczne pętelki i kieszenie ułatwiające noszenie przy sobie niezbędnych narzędzi. Polecamy.

Mamy do zaoferowania także profesjonalne noże myśliwskie, wędkarskie jak również składane, taktyczne i wojskowe. Marka Buck Knoves mówi sama za siebie i nie trzeba reklamować produktów tego producenta. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych naszą działalnością! Sklep z nożami dostarczy Państwu wybrane produkty do domu!

W ofercie sklepu internetowego znajdą Państwo szereg najwyższej jakości części samochodowej i chemii motoryzacyjnej np. oleje, filtry eksploatacyjne, dodatki do paliw itp. Oferujemy bardzo wysokiej jakości produkty znanych producentów m.in. filtr powietrza K&N. Posiadamy jednak znacznie szerszy asortyment - zapraszamy do zapoznania się na stronie https://www.oilparts.pl/

Wkrocz na nową drogę życia w eleganckich i zaskakująco wygodnych szpilkach. Oferujemy buty ślubne dostępne w odcieniach m.in. beżu, srebra i platyny. Wykonane zostały z materiałów, które rozpieszczają stopę. Dopasowują się do niej tak, aby w żadnym miejscu nie uciskały zapewniając komfort użytkowania przez całą noc.

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu najnowszą ofertę, w której znajdują się wyroby pierwszej klasy, o doskonałych parametrach technicznych i właściwościach użytkowych. Produkujemy opakowania, worki na odpady oraz worki foliowe z nadrukiem. Te ostatnie są świetnym oraz bardzo ekonomicznym nośnikiem reklamy.

Balustrady, schody i tarasy również wymagają odpowiednich dekoracji, z czego w pełni zdaje sobie sprawę nasza firma. Dlatego przygotowane zostały rozety maskujące w wielu wariantach designowych oraz wymiarowych. Realizowane są także zamówienia niestandardowe na indywidualne życzenie naszych Klientów.

Nasz sklep internetowy posiada asortyment atrakcyjny nie tylko dla dzieci, ale również dorośli znajdą w nim coś dla siebie. W asortymencie posiadamy klocki, które można zamówić online. Wśród nich posiadamy zestawy tych najpopularniejszych - Lego, idealne na prezent. Budowanie i tworzenie konstrukcji rozwija wyobraźnię oraz kształtuje kreatywne umiejętności.

Lumpeks internetowy SHClothes zaprasza serdecznie do zapoznania się ze swoją ofertą. Znaleźć w niej można niezwykłe torebki oraz wspaniałe apaszki i elegancją, designerską biżuterię. Dzięki nam będziesz wyglądała modnie i nie zapłacisz za zakupy wiele. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.