Przedsiębiorstwo VauPe to sprawdzony partner oferujący znakomite segregatory reklamowe. Produkcja w naszym zakładzie opiera się przede wszystkim o innowacyjność projektów i dostosowanie ich do oczekiwań naszych Klientów. Zindywidualizowane segregatory wyprodukowane przez VauPe to elegancja, prestiż i funkcjonalność.

W firmie LeanLogis NEW Sp. z o.o. sp.k. możecie zamówić usługę kompletacji towaru lub co-packingu. Jeśli w Twojej firmie potrzebujesz usług ręcznych, jak na przykład pakowanie zestawów promocyjnych, oklejanie towaru, kontrola jakości i inne, zgłoś się do nas. Świadczymy usługi manualne dla wielu przedsiębiorstw, a oprócz tego zajmujemy się dystrybucją. Zleć nam przygotowywanie pakietów promocyjnych. Nasz zespół doświadczonych pracowników będzie dla Was alternatywą dla dodatkowego zatrudniania. Serdecznie zapraszamy1

Witamy i zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjnymi kursami, dostępnymi na na naszej stronie. Kantor internetowy to rozwiązanie nie tylko wygodne, ale jednocześnie bardzo korzystne. Bezpieczna wymiana walut online oraz doświadczenie w branży to nasze niezbite atuty. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty we Wrocławiu.

Prowadzisz własną działalność gospodarczą? Skup się w 100% na rozwoju firmy, a zarządzanie finansami powierz nam! Oferujemy outsourcing rachunkowości - zarówno kompleksowy, jak i dotyczący wybranej usługi czy procesu. Zakres usługi ustalany jest indywidualnie z klientem. Świadczymy także obsługę w językach obcych.

Staramy się, aby każde nasze usługi sprzątające były dokładnie wykonane. Dlatego do realizacji swoich usług wykorzystujemy produkty i środki czystości najwyższej jakości. Usuwamy brud z powierzchni podłogowych, odkurzamy wykładziny, myjemy okna i oferujemy wiele innych rozwiązań. Zachęcamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług.

Rozpoczęcie własnej działalności jest trudnym momentem, szczególnie dla osób bez doświadczenia w tym obszarze. Doradztwo prawne, obejmujące między innymi stworzenie dokumentacji, załatwienie formalności w urzędach, czy księgowość, pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć błędów, wynikających z niewiedzy.