Niezbędny na placu budowy sprzęt, który świetnie sprawdza się w swojej roli. Przedsiębiorstwo Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. wynajmuje używane koparki gąsienicowe, przeznaczone do realizacji zadań na trudnym terenie. Z ich pomocą można dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Zadzwoń już dziś i dowiedz się więcej.

Działająca w branży przewozów osobowych od 2000 roku firma Odra z Wrocławia specjalizuje się w udostępnianiu pojazdów dla firm, instytucji, placówek oświatowych, a także osób prywatnych. proponujemy nowoczesne, w pełni sprawne techniczne busy, autobusy oraz autokary, wypożyczane na bardzo konkurencyjnych warunkach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na praktyczny przewóz sprzętu sportowego! Każdy kolarz, wyjeżdżając na maraton, czy przejażdżkę, chce zabezpieczyć swój sprzęt przed obijaniem się oraz zniszczeniem, które często spowodowane jest nieodpowiednim transportem. Dlatego postawiliśmy na praktyczne i bezpieczne rozwiązania! Oferujemy bagażniki rowerowe na dach, które są proste w montażu, przydatne i niezawodne w każdej sytuacji. Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się naszej ofercie już dzisiaj. Czekamy.

Wśród usług medycznych, zapewnianych przez różne placówki i firmy, niezbędnym elementem jest transport sanitarny. Polega on na przewożeniu pacjentów i surowców (krwi, materiałów krwiopochodnych). Sani-Trans-Med oferuje tę usługę w skali województwa i kraju. Dzięki dobrze wyposażonej w niezbędny sprzęt medyczny flocie pojazdów, całodobowej dyspozytorni oraz kadrze przeszkolonych sanitariuszy, ratowników medycznych, pielęgniarek i lekarzy różnych specjalizacji, firma zdecydowanie wyróżnia się na rynku.

Jesteśmy doświadczoną firmą, która zajmuje się tworzeniem oraz projektowaniem urządzeń myjących do pojazdów mechanicznych. AutoBłysk24 to profesjonalna budowa myjni bezdotykowej, której projekt można powtórzyć w różnych miejscach na terenie całej Polski. Świadczone usługi obejmują między innymi niwelację terenu, wykopy pod stanowiska, a także wykonanie oraz instalację niezbędnych sieci wodno-kanalizacyjnych. Ponadto, zajmujemy się rozbudową i modernizacją istniejących już budynków, a także sprzedawaniem specjalnych środków chemicznych.

Każdy pojazd posiada wiele podzespołów i części, bez których nie jest w stanie ruszyć z miejsca. Wśród nich znajdują się rozruszniki samochodowe, odpowiedzialne za sprawne uruchomienie auta. W naszej ofercie znaleźć można części tego typu, dostosowane do większości wykorzystywanych w naszym kraju pojazdów.

Nasza firma zajmuje się takimi usługami jak czyszczenie elewacji, usuwanie graffiti, a także mycie okien. Do prac prowadzonych na wysokościach wykorzystywany jest przez nas profesjonalny podnośnik koszowy. Oferujemy usługi we Wrocławiu i okolicach, choć według indywidualnych ustaleń możemy dojechać w dalsze części Polski.

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości materiałów uszczelniających oraz izolacyjnych w przystępnej cenie, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas wyroby wykonane ze spienionych tworzyw sztucznych, trwałe, elastyczne i niezawodne w działaniu. Polecamy między innymi maty akustyczne do izolacji i montażu do płyt kartonowo-gipsowych w budownictwie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu. Zapewniamy przystępne ceny oraz szybką realizację zamówienia.

Wszystkie osoby, które muszą przeprowadzić się w nowe, odległe miejsce, wiedzą jak uciążliwy jest przewóz wszystkich swoich rzeczy. Całe szczęście jest nasza firma transportowa z Jasła, która przewiezie Twoje rzeczy w wyznaczone miejsce, zadba o to, by były należycie przewożone i dostarczone w całości.

Jeśli potrzebny jest Wam skuteczny i niezawodny monitoring GPS zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu. Znajdziecie u nas rozwiązania, za sprawą których możliwe jest zautomatyzowanie, usprawnienie i zarządzanie flotą pojazdów w firmie transportowej. Przygotowane przez nas urządzenia idealnie sprawdzają się w przedsiębiorstwach świadczących usługi spedycyjne na terenie kraju i poza jego granicami. Znajdziecie u nas urządzenia, wykorzystywane do szybkiego i precyzyjnego rozliczenia czasu pracy poszczególnych kierowców.

Potrzebne Ci części do ciągników, interesuje Cię najwyższa jakość towaru oraz atrakcyjna cena - zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Wśród dostępnych elementów bez wątpienia znajdziesz te, które korzystnie wpłyną na pracę Twojego pojazdu. Dzięki nim będzie on pracować szybko i długotrwale, przynosząc Ci powody do zadowolenia. Jesteśmy pewni, że tak solidnych elementów do traktorów nie znajdziesz nigdzie indziej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tej oferty.

Chcecie Państwo zwiększyć świadomość istnienia Waszej firmy w społeczeństwie w niekonwencjonalny sposób? Jednym z ciekawszych rozwiązań z pewnością jest oklejanie aut w jakie realizujemy w zakresie działalności firmy Radis. Zadbamy o to, by Wasz pojazd był świetnie widoczny i zdecydowanie wyróżniał się w ruchu ulicznym. Ponadto realizujemy usługę zabezpieczenia lakieru w samochodzie - sprawdź naszą ofertę!

Jednostki pływające wymagają regularnej pielęgnacji oraz przeglądów, ponieważ są nieustannie narażone na działanie czynników zewnętrznych. Lakier do jachtów pozwoli na wzmocnienie oraz ochronę powierzchni przed działaniem czynników, takich jak wilgoć czy słona woda. W ofercie mamy również farby przeciwporostowe oraz podkłady.