Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na praktyczny przewóz sprzętu sportowego! Każdy kolarz, wyjeżdżając na maraton, czy przejażdżkę, chce zabezpieczyć swój sprzęt przed obijaniem się oraz zniszczeniem, które często spowodowane jest nieodpowiednim transportem. Dlatego postawiliśmy na praktyczne i bezpieczne rozwiązania! Oferujemy bagażniki rowerowe na dach, które są proste w montażu, przydatne i niezawodne w każdej sytuacji. Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się naszej ofercie już dzisiaj. Czekamy.

Każdy pojazd posiada wiele podzespołów i części, bez których nie jest w stanie ruszyć z miejsca. Wśród nich znajdują się rozruszniki samochodowe, odpowiedzialne za sprawne uruchomienie auta. W naszej ofercie znaleźć można części tego typu, dostosowane do większości wykorzystywanych w naszym kraju pojazdów.

Wszystkie osoby, które muszą przeprowadzić się w nowe, odległe miejsce, wiedzą jak uciążliwy jest przewóz wszystkich swoich rzeczy. Całe szczęście jest nasza firma transportowa z Jasła, która przewiezie Twoje rzeczy w wyznaczone miejsce, zadba o to, by były należycie przewożone i dostarczone w całości.

Chcecie Państwo zwiększyć świadomość istnienia Waszej firmy w społeczeństwie w niekonwencjonalny sposób? Jednym z ciekawszych rozwiązań z pewnością jest oklejanie aut w jakie realizujemy w zakresie działalności firmy Radis. Zadbamy o to, by Wasz pojazd był świetnie widoczny i zdecydowanie wyróżniał się w ruchu ulicznym. Ponadto realizujemy usługę zabezpieczenia lakieru w samochodzie - sprawdź naszą ofertę!

Niezależnie od tego, czy remontujesz swój samochód ze względu na uszkodzenia, czy zwyczajnie chcesz mu przywrócić dawną świetność, u nas znajdziesz niezbędne elementy. W ofercie mamy podszybie Passat B5.Produkt jest montowany na dolnej listwie szyby czołowej i jest kompatybilne tylko z wersją FL, produkowaną po 2000 roku.

Mobilne domki podbijają serca turystów. Pragniesz udać się w podróż życia, odwiedzając po drodze miejsca, które zawsze chciałeś zobaczyć? Pobyt codziennie w innej destynacji naprawdę jest możliwy. Kamper do wynajęcia to rozwiązanie, którego Ci trzeba. Wysokiej jakości wyposażenie, doskonały stan techniczny i przyjemna aranżacja wnętrza naszej ADRII Coral XL, w wersji 670 DK Axess pozwoli Ci spędzić urlop w prawdziwie domowych warunkach.

Jeśli wiesz, że inwestowanie w kolejną naprawę Twojego pojazdu nie ma sensu, sprawdź nasze złomowanie aut. Prowadzimy kasację samochodów ciężarowych, osobowych oraz specjalnych - wszystkie obieramy od klienta i transportujemy do skupu za darmo. Nasza wrocławska firma posiada również dokumenty potwierdzające że szrot odbywa się zgodnie z prawem, a Ty otrzymasz od nas potwierdzenie wyrejestrowania Twojego pojazdu od ubezpieczyciela. Jeśli zdecydujesz się oddać samochód do kasacji potrzebny Ci będzie dowód osobisty, rejestracyjny i karta pojazdu.

Witamy w serwisie mechaniki pojazdowej Sochacki we Wrocławiu. Obok szerokich usług naprawczych różnych podzespołów mechanicznych oferujemy również wymianę opon. Odwiedź naszą siedzibę co sezon. Oferujemy wulkanizację, sprzedaż ogumienia, a także sezonowe przechowywanie kompletów. Polecamy także prostowanie felg stalowych i aluminiowych oraz regulowanie geometrii kół. Pamiętaj, że o nowym komplecie powinieneś pomyśleć, gdy bieżnik letni ma głębokość na poziomie 3 mm, a zimowy 4mm. To ma wpływ na twoje bezpieczeństwo.

Dzięki sprzedawanym w naszym sklepie internetowym akcesoriom oraz częściom zamiennym, będą mogli Państwo zapewnić pojazdom mechanicznym wszystkie elementy niezbędne do prawidłowego działania. Dostępne są wysokiej jakości filtry oleju, które pochodzą od renomowanych producentów i są cenione w branży motoryzacyjnej. Zapobiegają dostaniu się do obiegu silnika zanieczyszczeń, takich jak cząstki stałe, pyłki i innych, mogących uszkodzić delikatne podzespoły. Duży wybór oraz atrakcyjne ceny zachęcają do zakupu.

W ramach działalności naszej firmy oferujemy Państwu profesjonalne usługi spedycyjne i drobnicze na terenie Polski oraz drogach międzynarodowych. Jednym z elementów naszego bogatego wachlarza usług jest transport doładunkowy na trasach, które rozpoczynają się lub kończą w naszej główej siedzibie w Bydgoszczy.

Naszą specjalnością jest fachowe, dokładne i zawsze niedrogie sprzątanie domów. Czyścimy każdą powierzchnię precyzyjnie, inwestując w najwyższy poziom estetyki oraz czystości. Dodatkowo, proponujemy naszym klientom najkorzystniejsze warunki współpracy i profesjonalizm na każdym kroku. Zapraszamy do kontaktu!

Czarter jachtów w Polsce jest dość popularny dlatego, iż jesteśmy krajem, który ma bardzo duży dostęp do morza i wiele jezior jak jezioro Solińskie. W Europie zachodniej jest to rozrywka bardzo popularna, w Polsce firmy takie jak nasza, które oferują czarterowanie starają się ją bardziej spopularyzować. Serdecznie namawiamy do skorzystania z naszych usług na czarter jachtów. Zapraszamy do Polańczyka nad soliną.