Potrzebny jest Wam radca prawny, który stanowi wsparcie dla podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych? W naszej kancelarii znajdziecie specjalistów, działających zgodnie z przyjętą adwokacką etyką zawodową. Przygotowane przez nas zostaną dla Państwa rozwiązania, pozwalające na podejmowanie działań w zakresie spraw regulowanych przez kodeks cywilny, karny, administracyjny czy gospodarczy, pracy, rodzinny. Możecie Państwo spotkać się z naszymi przedstawicielami w naszym biurze w Krakowie.

Specjalnością naszej firmy są usługi księgowe. Nasze usługi księgowe świadczymy na najwyższym poziomie, bo podchodzimy do naszej pracy przede wszystkim z pasją. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej. Oferujemy Państwu usługi najwyższej jakości - zachęcamy do nawiązania współpracy.

Trudno przejść obojętnie obok śmierci, zwłaszcza bliskiej osoby, jednak jeśli jej martwe już ciało dalej znajduje się w danym obiekcie, niezbędne jest jego dokładne odkażenie. Tym właśnie zajmujemy się w zakresie działalności firmy Gred Gruppe. Proponujemy staranne sprzątanie po zwłokach, które obejmuje pozbycie się alergenów i wszystkich niebezpiecznych dla ludzkiego zdrowia substancji. Pomagamy nie tylko podmiotom prywatnym, ale też domom spokojnej starości, hotelom czy, oczywiście, policjantom.