Potrzebny jest Wam radca prawny, który stanowi wsparcie dla podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych? W naszej kancelarii znajdziecie specjalistów, działających zgodnie z przyjętą adwokacką etyką zawodową. Przygotowane przez nas zostaną dla Państwa rozwiązania, pozwalające na podejmowanie działań w zakresie spraw regulowanych przez kodeks cywilny, karny, administracyjny czy gospodarczy, pracy, rodzinny. Możecie Państwo spotkać się z naszymi przedstawicielami w naszym biurze w Krakowie.

Trudno przejść obojętnie obok śmierci, zwłaszcza bliskiej osoby, jednak jeśli jej martwe już ciało dalej znajduje się w danym obiekcie, niezbędne jest jego dokładne odkażenie. Tym właśnie zajmujemy się w zakresie działalności firmy Gred Gruppe. Proponujemy staranne sprzątanie po zwłokach, które obejmuje pozbycie się alergenów i wszystkich niebezpiecznych dla ludzkiego zdrowia substancji. Pomagamy nie tylko podmiotom prywatnym, ale też domom spokojnej starości, hotelom czy, oczywiście, policjantom.

Kancelaria Adwokat Anna Winkszno-Bartnik to miejsce, gdzie znajdziecie Państwo usługi, realizowane da klientów indywidualnych w różnych dziedzinach. Podejmujemy się bowiem zagadnień regulowanych przez kodeks cywilny, karny, gospodarczy, a także rodziny i opiekuńczy czy administracyjny. Udzielamy Państwu porad prawnych, wskazując możliwe do podjęcia kroki w wybranych procesach. Będziemy Państwa także reprezentowali przed wybranymi organami sądowymi, instytucjami, świadcząc nasze usługi na terenie Krakowa.