Potrzebny jest Wam radca prawny, który stanowi wsparcie dla podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych? W naszej kancelarii znajdziecie specjalistów, działających zgodnie z przyjętą adwokacką etyką zawodową. Przygotowane przez nas zostaną dla Państwa rozwiązania, pozwalające na podejmowanie działań w zakresie spraw regulowanych przez kodeks cywilny, karny, administracyjny czy gospodarczy, pracy, rodzinny. Możecie Państwo spotkać się z naszymi przedstawicielami w naszym biurze w Krakowie.

Specjalnością naszej firmy jest utylizacja odpadów. Działamy szybko, profesjonalnie i z troską o środowisko naturalne, co daje nam pewność, że współpraca z nami będzie dla klientów całkowicie opłacalna. Jeżeli chcesz pozbyć się śmieci i zanieczyszczeń i zależy Ci na tym, aby wszystko odbyło się sprawnie i bez zarzutu, jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom. Utylizacja odpadów jest tym, na czym znamy się najlepiej - przekonało się o tym już wielu zadowolonych klientów. Dołącz do nich i nawiąż współpracę z odpowiedzialną firmą.

Kancelaria działa na terenie całego kraju, między innymi w Nowym Sączu. Prawnik udziela pomocy i wsparcia w takich sprawach jak między innymi alimenty, rozwód, separacja, ustalenie opieki nad dzieckiem, odziedziczenie spadku czy rejestracja spółek. Reprezentuje także klientów w czynnościach sądowych i pozasądowych.

Kancelaria z Konina świadczy wsparcie w zakresie obsługi i porad prawnych. Adwokat zajmuje się przede wszystkim sprawami związanymi z prawem rzeczowym, rodzinnym i spadkowym. Istnieje również możliwość świadczenia pomocy przedsiębiorcom, w tym także jeśli chodzi o doradztwo w razie konieczności ogłoszenia upadłości.

Głównym profilem naszej działalności jest skup wiązek samochodowych. Odzysk surowców dotyczy także kabli miedzianych, instalacji elektrycznych, złomu, a także przewodów telekomunikacyjnych. Tego typu działanie ma powiązanie z recyklingiem, a także ochroną otaczającego nas środowiska. Wszelkie formalności ograniczamy do minimum.

Zakres obszaru działalności kancelarii obejmuje przede wszystkim sprawy majątkowe związane z nieruchomościami, spółdzielczymi własnościowymi prawami do lokali. Notariusz udzieli informacji jak można zabezpieczyć pożyczkę, sprzedaż czy wyegzekwować wydanie lokalu przy umowie najmu. Biuro notarialne zlokalizowane jest na terenie miasta Strzegom.

Firma spedycyjna Viabaltic zajmuje się nie tylko zleceniami spedycyjnymi. Agencja celna oraz świadczony przez nas zakres usług, pozwalają na kompleksową obsługę Klientów - począwszy od przygotowania ładunku aż po kontrole przeznaczonych do przewozu towarów. Nasi eksperci pomogą Ci wyznaczyć najlepszą i najszybszą trasę dostawy oraz wyliczą koszt zamówienia. Odpowiadamy za bezpieczeństwo powierzanych nam produktów oraz gwarantujemy ich terminowe doręczenie.