Potrzebny jest Wam radca prawny, który stanowi wsparcie dla podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych? W naszej kancelarii znajdziecie specjalistów, działających zgodnie z przyjętą adwokacką etyką zawodową. Przygotowane przez nas zostaną dla Państwa rozwiązania, pozwalające na podejmowanie działań w zakresie spraw regulowanych przez kodeks cywilny, karny, administracyjny czy gospodarczy, pracy, rodzinny. Możecie Państwo spotkać się z naszymi przedstawicielami w naszym biurze w Krakowie.

Trudno przejść obojętnie obok śmierci, zwłaszcza bliskiej osoby, jednak jeśli jej martwe już ciało dalej znajduje się w danym obiekcie, niezbędne jest jego dokładne odkażenie. Tym właśnie zajmujemy się w zakresie działalności firmy Gred Gruppe. Proponujemy staranne sprzątanie po zwłokach, które obejmuje pozbycie się alergenów i wszystkich niebezpiecznych dla ludzkiego zdrowia substancji. Pomagamy nie tylko podmiotom prywatnym, ale też domom spokojnej starości, hotelom czy, oczywiście, policjantom.

Specjalnością naszej firmy jest utylizacja odpadów. Działamy szybko, profesjonalnie i z troską o środowisko naturalne, co daje nam pewność, że współpraca z nami będzie dla klientów całkowicie opłacalna. Jeżeli chcesz pozbyć się śmieci i zanieczyszczeń i zależy Ci na tym, aby wszystko odbyło się sprawnie i bez zarzutu, jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom. Utylizacja odpadów jest tym, na czym znamy się najlepiej - przekonało się o tym już wielu zadowolonych klientów. Dołącz do nich i nawiąż współpracę z odpowiedzialną firmą.

Kancelaria działa na terenie całego kraju, między innymi w Nowym Sączu. Prawnik udziela pomocy i wsparcia w takich sprawach jak między innymi alimenty, rozwód, separacja, ustalenie opieki nad dzieckiem, odziedziczenie spadku czy rejestracja spółek. Reprezentuje także klientów w czynnościach sądowych i pozasądowych.

Prowadzę kancelarię prawną w Lublinie. Pomagam klientom jako adwokat. Sprawy karne to jedna z dziedzin, jakimi się zajmuję. W ramach współpracy mogę m.in. udzielać porad, sporządzać pisma procesowe czy reprezentować klienta w sądzie. Mecenas może także wspierać w prowadzeniu każdego etapu postępowania, od przygotowawczego po wykonawczy.

Dzięki uzyskanym uprawnieniom i nowoczesnym pojazdom, prowadzimy profesjonalny wywóz gruzu (budowlanego oraz ceglastego), ziemi, styropianu, folii, odpadów zielonych i wielu innych śmieci pozostałych po remontach i budowach. Zachęcamy do skorzystania z oferty - właściwie pozbędziemy się nawet największych zanieczyszczeń.