Borykasz się z problemami dnia codziennego i poszukujesz wsparcia specjalisty? Zgłoś się do naszego gabinet psychologicznego, gdzie udzielona zostanie Ci odpowiednia pomoc czy poprowadzi trening uważności. Nasz lekarz prowadzi dla Państwa konsultacje w naszej siedzibie zlokalizowanej w Szczecinie. Dzięki nam możliwe jest uporanie się ze stanami lękowymi czy też depresją. Dla osób, które nie chcą skorzystać z pomoc w naszym centrum medycznym przygotowaliśmy możliwość zasięgnięcia porad online. Możecie skontaktować się z nami poprzez internetowy formularz.

Zachęcamy Państwa do odwiedzin naszego domu opieki pod Warszawą Przystań w Józefowie. Właśnie tutaj przyjmujemy na pobyty stałe, jak i krótkoterminowe seniorów schorowanych, samotnych, o różnych problemach zdrowotnych. Oferujemy wygodne zakwaterowanie, zbilansowane wyżywienie, opiekę pielęgniarską. Polecamy.

W bogatym i ukształtowanym z myślą o klientach wachlarzu produktów oferowanym przez nasz sklep medyczny wyszukasz wysokogatunkowe akcesoria jak wkładki ortopedyczne, stabilizatory stawu skokowego i ciśnieniomierze, które bez cienia wątpliwości zaspokoją Państwa wyrachowane potrzeby. Nakłaniamy do współdziałania jednocześnie poręczamy, że nasza firma jest najatrakcyjniejszym rozwiązaniem Twoich kłopotów.

Witaj w Instytucie Estetycznym. Nasz gabinet oferuje najwyższej jakości kosmetykę w Warszawie. Wykonujemy m.in. endermologię, czyli metodę zwalczania cellulitu i wyszczuplania sylwetki opartą na zasadzie działania masażu próżniowego. Fałd skóry umieszczany jest w specjalnej komorze między dwiema rolkami. Pobudzone w ten sposób i uwolnione komórki tłuszczowe transportowane są z limfą i spalane w procesach metabolicznych. Dodatkowo zabieg znakomicie ujędrnia skórę i niweluje wszelkie niedoskonałości.

Jest to inwazyjna metoda korygowania środkowej i dolnej części twarzy. Jednak nie chodzi tu o zabieg operacyjny, tylko opatrzenie szczęki aparatem, który będzie odpowiednio korygował posiadane przez nas wady zgryzu. Może być on wykonany z tworzyw sztucznych lub metalu. Ortodoncja w warszawskim gabinecie Medykus jest wykonywana przy zastosowaniu środków, które poprawią Twój owal twarzy, a co za tym idzie Twój estetyczny wygląd. Właśnie ze względu na pozytywny wpływ na całą twarz, jest w ostatnich latach nazywana ortopedią szczękową.

Polecamy wkładki ortopedyczne dla każdego. W naszej ofercie znajdują się specjalistyczne wypełniacze do obuwia, zapiętki i inne akcesoria przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie. Dają one amortyzację stawom podczas uprawiania sportów. Jednocześnie są wygodne i zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Polecamy również akcesoria dla dzieci, które zapobiegają wadom postawy i płaskostopiu. Kup je maluchowi do piątego roku życia. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.

Leczenie niektórych schorzeń polega przede wszystkim na tym, by zapobiegać ich nawrotom. Należy do nich zespół Crohna. Dlatego właśnie szczególnie ważna jest w jego przypadku odpowiednia diagnostyka, która jak najszybciej pozwoli wykryć ewentualne powikłania. Sprawdzić swój stan zdrowia możecie Państwo w ośrodku Luxmedica.