Borykasz się z problemami dnia codziennego i poszukujesz wsparcia specjalisty? Zgłoś się do naszego gabinet psychologicznego, gdzie udzielona zostanie Ci odpowiednia pomoc czy poprowadzi trening uważności. Nasz lekarz prowadzi dla Państwa konsultacje w naszej siedzibie zlokalizowanej w Szczecinie. Dzięki nam możliwe jest uporanie się ze stanami lękowymi czy też depresją. Dla osób, które nie chcą skorzystać z pomoc w naszym centrum medycznym przygotowaliśmy możliwość zasięgnięcia porad online. Możecie skontaktować się z nami poprzez internetowy formularz.

Zachęcamy Państwa do odwiedzin naszego domu opieki pod Warszawą Przystań w Józefowie. Właśnie tutaj przyjmujemy na pobyty stałe, jak i krótkoterminowe seniorów schorowanych, samotnych, o różnych problemach zdrowotnych. Oferujemy wygodne zakwaterowanie, zbilansowane wyżywienie, opiekę pielęgniarską. Polecamy.

Witaj w Instytucie Estetycznym. Nasz gabinet oferuje najwyższej jakości kosmetykę w Warszawie. Wykonujemy m.in. endermologię, czyli metodę zwalczania cellulitu i wyszczuplania sylwetki opartą na zasadzie działania masażu próżniowego. Fałd skóry umieszczany jest w specjalnej komorze między dwiema rolkami. Pobudzone w ten sposób i uwolnione komórki tłuszczowe transportowane są z limfą i spalane w procesach metabolicznych. Dodatkowo zabieg znakomicie ujędrnia skórę i niweluje wszelkie niedoskonałości.

Czasem zdarza się, że ząb musi zostać usunięty. Dążąc do jak najwygodniejszych rozwiązań protetycznych można zdecydować się na implanty, które tkwią w kości szczęki lub żuchwy nieruchomo i odwzorowują utracony ząb. Stomatolog w Tychach posiada implantologię w zakresie swoich usług. Kontakt w celu umówienia się na konsultację dostępny na stronie.

Celem prowadzonej przez nas działalności jest dostarczanie na rynek doskonałych artykułów spożywczych, dzięki którym będziecie w stanie najlepiej wpłynąć na swoje samopoczucie oraz stan swojego organizmu. Bioekowy to internetowy sklep ze zdrową żywnością, w którym najlepsze produkty dla siebie znajda zarówno Ci, którzy pragną o siebie zadbać, jak również osoby borykające się z nietolerancjami pokarmowymi czy alergiami. Zapewniamy, że posiadamy wyłącznie jedzenie ze sprawdzonych źródeł.

W sklepie internetowym dostępna jest alga vulgaris chlorella w tabletkach. Ten suplement diety zalecany jest osobom dbającym o linię i prowadzącym zdrowy tryb życia. Jeśli zależy Państwu na dostarczaniu organizmowi pełnowartościowego i łatwo przyswajalnego białka pochodzenia roślinnego, algi będą do tego najlepsze. Przy okazji uzupełnią niedobory cennych minerałów w organizmie i poprawią odporność.