Borykasz się z problemami dnia codziennego i poszukujesz wsparcia specjalisty? Zgłoś się do naszego gabinet psychologicznego, gdzie udzielona zostanie Ci odpowiednia pomoc czy poprowadzi trening uważności. Nasz lekarz prowadzi dla Państwa konsultacje w naszej siedzibie zlokalizowanej w Szczecinie. Dzięki nam możliwe jest uporanie się ze stanami lękowymi czy też depresją. Dla osób, które nie chcą skorzystać z pomoc w naszym centrum medycznym przygotowaliśmy możliwość zasięgnięcia porad online. Możecie skontaktować się z nami poprzez internetowy formularz.

Zachęcamy Państwa do odwiedzin naszego domu opieki pod Warszawą Przystań w Józefowie. Właśnie tutaj przyjmujemy na pobyty stałe, jak i krótkoterminowe seniorów schorowanych, samotnych, o różnych problemach zdrowotnych. Oferujemy wygodne zakwaterowanie, zbilansowane wyżywienie, opiekę pielęgniarską. Polecamy.

W bogatym i ukształtowanym z myślą o klientach wachlarzu produktów oferowanym przez nasz sklep medyczny wyszukasz wysokogatunkowe akcesoria jak wkładki ortopedyczne, stabilizatory stawu skokowego i ciśnieniomierze, które bez cienia wątpliwości zaspokoją Państwa wyrachowane potrzeby. Nakłaniamy do współdziałania jednocześnie poręczamy, że nasza firma jest najatrakcyjniejszym rozwiązaniem Twoich kłopotów.

Witaj w Instytucie Estetycznym. Nasz gabinet oferuje najwyższej jakości kosmetykę w Warszawie. Wykonujemy m.in. endermologię, czyli metodę zwalczania cellulitu i wyszczuplania sylwetki opartą na zasadzie działania masażu próżniowego. Fałd skóry umieszczany jest w specjalnej komorze między dwiema rolkami. Pobudzone w ten sposób i uwolnione komórki tłuszczowe transportowane są z limfą i spalane w procesach metabolicznych. Dodatkowo zabieg znakomicie ujędrnia skórę i niweluje wszelkie niedoskonałości.

Polecamy wkładki ortopedyczne dla każdego. W naszej ofercie znajdują się specjalistyczne wypełniacze do obuwia, zapiętki i inne akcesoria przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie. Dają one amortyzację stawom podczas uprawiania sportów. Jednocześnie są wygodne i zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Polecamy również akcesoria dla dzieci, które zapobiegają wadom postawy i płaskostopiu. Kup je maluchowi do piątego roku życia. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.

Leczenie niektórych schorzeń polega przede wszystkim na tym, by zapobiegać ich nawrotom. Należy do nich zespół Crohna. Dlatego właśnie szczególnie ważna jest w jego przypadku odpowiednia diagnostyka, która jak najszybciej pozwoli wykryć ewentualne powikłania. Sprawdzić swój stan zdrowia możecie Państwo w ośrodku Luxmedica.

Jeżeli chcesz cieszyć się szybkim metabolizmem i doskonałą energią, zapoznaj się z zaletami naszego produktu. Polecamy naturalne środki na odchudzanie, w pełni bezpieczne i skuteczne. Zawarta w produkcie guarana pomoże Ci spalić tłuszcz i zatrzyma uczucie głodu, a dzięki zielonej herbacie nie musisz się martwić efektem jojo!