Nie oceniamy, nie moralizujemy, lecz rozumiemy, że spędzanie czasu na ulicy wiąże się ze swego rodzaju przygodą, do której ciągnie. Program STACJA oferuje pomoc dla młodzieży i organizuje różnego rodzaju spotkania i szkolenia, podczas których informuje o zagrożeniach. Ale życie to również zabawa, dlatego spotykamy się wspólnie, by razem szukać i rozwijać nowe pasje, by hobby sprawiało przyjemność. Wspieramy w trudnych, kryzysowych sytuacjach, prowadzimy poradnictwo socjalne i leczenie uzależnień.

Chcesz ustalić miejsce pobytu swojego pracownika? Podejrzewasz męża o zdradę? A może chciałbyś zidentyfikować zagrożenia teleinformatyczne? Nasze biuro detektywistyczne zajmie się każdą sprawą na terenie Poznania. Zlecenia wykonujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i firm - wszystko odbywa się przy pełnej dyskrecji i przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu.

Nie załamuj się kolejnymi dniami bezskutecznego poszukiwania zatrudnienia. Praca w Holandii czeka! Zgłoś się do biura i wypełnij formularz. Wkrótce możesz podjąć dobrze płatne zajęcie, w pełni legalne i z zapewnionym zakwaterowaniem chociażby w jednym z gospodarstw rolnych lub przedsiębiorstw szklarniowych.