Pragniecie, aby ten dzień był dla was wyjątkowy? Chcecie bawić się i cieszyć do białego rana? Jeżeli tak, to potrzebujecie miejsca, które pozwoli na spełnienie marzeń! Dlatego też zachęcamy do skorzystania ze wsparcia City Hotelu z Bydgoszczy. Pomagamy w organizacji wesel poprzez udostępnienie doskonale wyposażonych sal oraz wsparcie w obsłudze cateringowej. Takie działania pozwolą zatroszczyć się o zaplecze kuchenne oraz najlepszą jakość i estetykę podawanych dań. Dojazd na uroczystość ułatwi doskonała lokalizacja hotelu.

Przedstawiamy Villabaltica - hotel nad morzem w Sopocie - urokliwej nadbałtyckiej miejscowości pełnej atrakcji, a jednocześnie dość zacisznej. Nasz obiekt otoczony jest lasem, ale zlokalizowany tuż przy pięknej plaży. Zachęcamy do skorzystania ze strefy wellness pełnej relaksujących i pielęgnujących ciało rytuałów.

Zajmujemy się działalnością o charakterze usługowym w branży turystycznej, w ramach której przygotowaliśmy dla każdego z naszych Gości doskonałe zakwaterowanie - takie, dzięki któremu będą się oni mogli cieszyć naprawdę świetnym wypoczynkiem. Nasz hotel na Mazurach okaże się doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto marzy z jednej strony o wysokim stopniu komfortu, z drugiej z kolei - chce zapewnić sobie możliwość obcowania z naturą. Zapewniamy wygodne pokoje, świetną kuchnię i mnóstwo atrakcji.

Rozpocznij planowanie swojego urlopu od znalezienia zakwaterowania. Jeśli zdecydowałeś się na Sopot i chciałbyś znaleźć miłą obsługę, niepowtarzalną atmosferę i różnorodne, nowoczesne pokoje, postaw na nasz hotel. Do dyspozycji gości oddajemy nie tylko szeroką gamę luksusowych apartamentów, ale także doskonale wyposażoną salę konferencyjną.

Jeśli wybierasz się w delegację, chcesz pozwiedzać, albo przyjeżdżasz do stolicy na koncert, to nasz tani hostel jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny za noclegi na terenie Warszawy, dlatego wynajmując nasz pokój, zaoszczędzisz pieniądze na pozostałe atrakcje, które sobie zaplanujesz.

Nasza firma oferuje korzystny i niedrogi czarter jachtów. Mazury to region, na którym organizowane są nasze rejsy. Serdecznie polecamy wyjazdy na żagle, które dostarczą niesamowitej adrenaliny i emocji. Oferowane przez nas usługi to szansa na niezapomnianą przygodę. Serdecznie zapraszamy już dziś! Sprawdź sam.