Oferowane przez nas produkty cieszą się niesłabnącą popularnością wśród przedsiębiorców, którzy działają w branży odzieżowej. Wytwarzamy pierwszej klasy wszywki odzieżowe, które idealnie sprawdzają się w swojej roli pod wieloma względami. Najważniejszą ich cechą charakterystyczną jest możliwość dowolnego ukształtowania oraz nadania dowolnego koloru. Poza tym, są też wodoodporne, co zapobiega wykruszaniu się podczas prania i odbarwiania. Są również przyjemne w dotyku, miękkie, obojętne dla środowiska oraz bezwonne.

Posiadamy utwory muzyczne bez opłat za publiczne odtwarzanie, ponieważ mamy do nich wyłączne prawa autorskie. STOART, ZAIKS i inne organizacje nie będą mogły zabronić Ci odtwarzania tych utworów - unikniesz więc zawierania z nimi umów i wysokich kosztów. Nasze radio ma w swojej bazie utwory z różnych gatunków, więc bez problemu wybierzesz coś specjalnie dla Twojego lokalu.

W naszym sklepie znaleźć można wspaniałe instrumenty dęte blaszane: saksofon altowy, waltornię, puzon, tubę oraz flugelhorn. Wszystkie nasze produkty są i piękne i wytrzymałe, a dzięki naszym preparatom do czyszczenia i konserwacji zachowają swój świetny stan przez wiele lat. Zachęcamy zatem serdecznie do skorzystania z naszej niezwykłej, bardzo atrakcyjnej cenowo, oferty. Można dowiedzieć się o niej więcej! Wystarczy odwiedzić oficjalną stronę internetową naszego sklepu! Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Proponujemy odbiór osobisty w jednym z naszych oddziałów. Internetowa księgarnia Wratislavia umożliwia odebranie zakupionych towarów w jednym z dwóch punktów stacjonarnych we Wrocławiu przy pl. Legionów 14 oraz przy ul. Zakładowej 2-4. Kupuj taniej i nie płac za przesyłkę! Podczas wizyty wystarczy podać numer zamówienia.