Dzięki firmie Prime Models zatrudnią Państwo na swoje stanowisko targowe najpiękniejsze i najbardziej profesjonalne hostessy. Trójmiasto jest miejsce, w którym prowadzimy swoją działalność. Jesteśmy fachowcami w dziedzinie rekrutacji i szkolenia osób, które mają być najlepszą pomocą i obsługą dla firm, czy konferencji. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki nam będą Państwo mogli zatrudnić najlepsze hostessy na potrzeby swojego eventu. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

W naszym zakładzie poligraficznym możesz wykonać różne, estetyczne materiały promocyjne, które pozwolą Ci promować swoją działalność na dowolnym obszarze. Posiadamy bogaty asortyment grawerowanych długopisów reklamowych, przydatnych w każdym miejscu, dzięki czemu mogą one przypominać odbiorcom nazwę Twojej firmy i utrwalać ją w świadomości wszędzie. Wybierz nasze eleganckie zestawy do podniesienia prestiżu firmy: kubki, podkładki, polary, koszulki z nadrukiem, plakaty, wizytówki, bannery, teczki.

Skuteczna reklama to przede wszystkim widoczna reklama. Dlatego też ważna jest wyjątkowa dobra jakość druku wielkoformatowego, którego zadaniem jest zwrócenie uwagi przechodniów. Taką właśnie usługę świadczy warszawska firma Maxcopy. Pomagamy państwu również za pośrednictwem Internetu - przyjmujemy zamówienia także online.

W ramach świadczonych przez nas usług wykonamy dla Państwa tani i sprawdzony druk cyfrowy ulotek, jakie stanowiły będą niskie koszty, a także najwyższą jakość materiałów reklamowych, jakie wykorzystywane są przez różne przedsiębiorstwa w kampaniach reklamowych różnego typu. Szczegóły znajdziecie Państwo na naszej stronie.

W ofercie naszej firmy z Warszawy znajdziecie wykonywane przez nas kubki reklamowe. Przygotowane przez nas zostaną ciekawe i oryginalne akcesoria promocyjne dla różnego typu przedsiębiorstw. Oferowane przez nas upominki idealnie sprawdzają się dla wręczania ich podczas różnego typu eventów, imprez, spotkań czy konferencji. Dzięki wykorzystaniu do wykonywania przez nas zleceń możliwe jest wierne i precyzyjne odwzorowywanie Waszych projektów. Siedziba naszej agencji, gdzie przygotowane są gadżety mieści się w Lublinie i Warszawie.

Nie ograniczaj się do wyboru gotowych akcesoriów promocyjnych. Proponujemy kreatywne breloczki reklamowe z Rubens Design, które wyróżnią Cię na tle konkurencji. Sam zaprojektuj kształt lub zleć to naszym grafikom. Jesteśmy w stanie wykonać projekty o różnych wielkościach i z różnych materiałów, np. drewna, gumy czy metalu. Nasze breloki plastikowe z żetonem to hit!

Oferujemy Państwu usługi wydruku w różnych formatach. Od wielu lat drukujemy ulotki dla wszystkich liczących się firm w Łodzi. Nasze wyroby cechują się wysoką jakością druku, który dzięki specjalnym zabiegom jest trwały i odporny na wilgoć. Oferowane są w niskich cenach, a im wyższe jest zamówienie tym niższa cena. Drukujemy na nowoczesnych drukarkach i ploterach, dzięki czemu realizacja usługi jest krótka, a jakość ulotek wysoka.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej drukarni z Lublina, która zajmuje się profesjonalnymi usługami poligraficznymi. Wykonujemy materiały promocyjne dla firm za pomocą najlepszych metod druku, co pozwala nam na uzyskanie najwyższej jakości. Proponujemy wizytówki, ulotki, plakaty, banery oraz wiele innych elementów, które pozwolą na zbudowanie pozytywnego wizerunku marki. Wykorzystujemy najlepsze materiały, zapewniające trwałość oraz estetyczny wygląd. Zapewniamy wyjątkowo korzystne ceny. Zapraszamy!

Świadczymy usługi w zakresie budowania oraz rozpowszechniania wizerunku firmy między innymi w Internecie. Oferowana przez nas reklama dla firm uwzględnia przygotowanie projektów graficznych materiałów marketingowych, wykonawstwo strony internetowej, a także jej odpowiednią optymalizację pod kątem SEO.

Jesteśmy ekspertami od outdooru, który pomoże Ci trafić z komunikatem do wybranych klientów. Reklama wielkoformatowa tworzona jest na terenie Warszawy, ale realizujemy działania w całym kraju, aby Twoja informacja mogła znaleźć się tam, gdzie chcesz. Doradzamy i tworzymy billboardy m.in. dla małych, jak i średnich firm.

Nowe systemy grzewcze mają zapewnić ekologiczną energię cieplną, która zapewnia komfort przez cały rok. Instalacja grupy GPEC pozwala ona nie tylko efektywnie ogrzać mieszkanie, jest także korzystna ekonomicznie i gwarantuje stałe, przewidywalne ceny określone przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Potykacze i stojaki reklamowe z naszej firmy to gwarancja doskonałej jakości. Staramy się nieustannie podnosić kwalifikacje naszych pracowników, by nie stracić Państwa zaufania i oferować Państwu produkty najwyższej klasy. Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu miejscach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy