Dzięki firmie Prime Models zatrudnią Państwo na swoje stanowisko targowe najpiękniejsze i najbardziej profesjonalne hostessy. Trójmiasto jest miejsce, w którym prowadzimy swoją działalność. Jesteśmy fachowcami w dziedzinie rekrutacji i szkolenia osób, które mają być najlepszą pomocą i obsługą dla firm, czy konferencji. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki nam będą Państwo mogli zatrudnić najlepsze hostessy na potrzeby swojego eventu. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

W naszym zakładzie poligraficznym możesz wykonać różne, estetyczne materiały promocyjne, które pozwolą Ci promować swoją działalność na dowolnym obszarze. Posiadamy bogaty asortyment grawerowanych długopisów reklamowych, przydatnych w każdym miejscu, dzięki czemu mogą one przypominać odbiorcom nazwę Twojej firmy i utrwalać ją w świadomości wszędzie. Wybierz nasze eleganckie zestawy do podniesienia prestiżu firmy: kubki, podkładki, polary, koszulki z nadrukiem, plakaty, wizytówki, bannery, teczki.

W bogatej ofercie naszych produktów posiadamy niezawodne tablice reklamowe, które pozwalają na wypromowanie każdego produktu. Nasze tablice reklamowe dostępne są w różnych kształtach i o różnych formatach, to idealny nośnik reklamy, dzięki któremu dotrą Państwo do swoich Klientów. Nasze tablice reklamowe to także doskonała jakość i cena produktów!

Działamy przede wszystkim jako Agencja Managerska. Dzięki nam mogą Państwo już dzisiaj zatroszczyć się o efektywność komunikacji wewnętrznej oraz dopasowanie strategii budowania wizerunku medialnego. Pragniemy zapewnić, że działamy wieloaspektowo. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Niewiele firm jest w takim stopniu jak my podejść do tworzenia kreatywnej reklamy. Jednak zespół ekspertów, znawców marketingu oraz nowatorskich projektantów odkrywa zupełnie nowe przestrzenie reklamowania produktów i usług. Odzież promocyjna, drobne gadżety takie jak pamięć przenośna (USB), kalendarze lub długopisy, a nawet teczki, aktówki, kubki i plecaki - to wszystko nie pozostaje bez znaczenia w strategii budowania wizerunku firmy. Warto więc skorzystać z potencjału tych drobny i jakże znaczących gadżetów.

Skuteczna reklama to przede wszystkim widoczna reklama. Dlatego też ważna jest wyjątkowa dobra jakość druku wielkoformatowego, którego zadaniem jest zwrócenie uwagi przechodniów. Taką właśnie usługę świadczy warszawska firma Maxcopy. Pomagamy państwu również za pośrednictwem Internetu - przyjmujemy zamówienia także online.

W ramach świadczonych przez nas usług wykonamy dla Państwa tani i sprawdzony druk cyfrowy ulotek, jakie stanowiły będą niskie koszty, a także najwyższą jakość materiałów reklamowych, jakie wykorzystywane są przez różne przedsiębiorstwa w kampaniach reklamowych różnego typu. Szczegóły znajdziecie Państwo na naszej stronie.

W ofercie naszej firmy z Warszawy znajdziecie wykonywane przez nas kubki reklamowe. Przygotowane przez nas zostaną ciekawe i oryginalne akcesoria promocyjne dla różnego typu przedsiębiorstw. Oferowane przez nas upominki idealnie sprawdzają się dla wręczania ich podczas różnego typu eventów, imprez, spotkań czy konferencji. Dzięki wykorzystaniu do wykonywania przez nas zleceń możliwe jest wierne i precyzyjne odwzorowywanie Waszych projektów. Siedziba naszej agencji, gdzie przygotowane są gadżety mieści się w Lublinie i Warszawie.

Nie ograniczaj się do wyboru gotowych akcesoriów promocyjnych. Proponujemy kreatywne breloczki reklamowe z Rubens Design, które wyróżnią Cię na tle konkurencji. Sam zaprojektuj kształt lub zleć to naszym grafikom. Jesteśmy w stanie wykonać projekty o różnych wielkościach i z różnych materiałów, np. drewna, gumy czy metalu. Nasze breloki plastikowe z żetonem to hit!