W ostatnich czasach firmy przywiązują coraz większą wagę do tego, aby zapewnić odpowiednie programy motywacyjne dla swoich pracowników. Warszawski Sosnowy Dwór to miejsce, w którym będziecie mogli zorganizować profesjonalne imprezy integracyjne, dzięki którym cały zespół nauczy się współpracować i będzie dużo bardziej nastawiony na osiągniecie wspólnego celu. Jesteśmy w stanie zapewnić Wam w pełni kompleksową obsługę, począwszy od wynajmu i dekoracji sali, aż po przygotowanie posiłków i obsługę kelnerską.

Firma o wieloletniej tradycji proponuje urozmaicenie wypieków w niesztampowy sposób. Produkujemy dekoracje z czekolady na tort każdego rodzaju, zarówno dla przemysłowych odbiorców, jak i dla rzemieślników cukiernictwa. Precyzyjność i oryginalny wygląd ozdób jest naszym celem, a szeroki asortyment zadowoli każdego. Barbara Luijckx docenia jakość belgijskich wyrobów, sporządzonych z najwyższej jakości ziaren kakao i właśnie z nich wykonuje swoje produkty, by zadowolić nawet najbardziej wybredne gusta. Zachęcamy do zapoznania się z naszą słodką ofertą.

Spotkania biznesowe są bardzo ważnym elementem życia każdej firmy. To na nich zapadają bardzo często najważniejsze strategiczne decyzje. Dlatego warto powierzyć organizację konferencji profesjonalistom. Zorganizujemy dla Państwa profesjonalne spotkania firmowe, które będą ciekawe i eleganckie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Nasz lokal to doskonałe miejsce na organizację różnego rodzaju spotkań biznesowych. Do dyspozycji Klientów naszej krakowskiej restauracji dostępna jest świetnie wyposażona sala konferencyjna. Goście ponadto po skończonych wykładach mogą udać się do naszej restauracji, gdzie serwujemy tradycyjne, polskie i żydowskie potrawy.

Dostępne w całej feerii kolorów, trwałe, funkcjonalne i całkowicie ekologiczne rozwiązanie dla domu, biura i przemysłu. Firma Epack posiada wiele lat doświadczenia w branży, dzięki czemu produkcja worków polietylenowych na śmieci odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów oraz z wykorzystaniem najnowszej technologii. W rezultacie każdy produkt cechuje się znakomitą wytrzymałością, tak istotną w przypadku tego rodzaju produktów. Sprawdź najważniejsze cechy rozwiązań wykonanych z LDPE i skontaktuje się z firmą w celu nawiązania współpracy.

W naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór zdrowych i pożywnych przekąsek, które pomogą zaspokoić głód. W ofercie znajdują się m.in. suszone morele - naturalne, bezsiarkowe, a na dodatek są bogate w przeciwutleniacze oraz działają przeciwstarzeniowo. Smakołyki te wpływają również pozytywnie na ciśnienie krwi i trawienie.