Jeżeli tym, czego potrzebujesz, jest rejestrator temperatury, nasza propozycja z pewnością spotka się z Twoim zainteresowaniem. Znajduje się w niej nowoczesny, niezwykle funkcjonalny sprzęt, którego użytkowanie przyniesie wszystkim klientom powody do zadowolenia. Jesteśmy pewni, że każdy, kto wybierze nasz rejestrator temperatury, nie zawiedzie się otrzymanym sprzętem. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej propozycji, które są dostępne na stronie internetowej. Znajdziesz tam także wiele innych innowacyjnych rozwiązań.

Firma PROMEDIO specjalizuje się w opracowywaniu różnego rodzaju rozwiązań w zakresie nowoczesnych systemów komunikacji multimedialnej. Zapewniamy kompleksową realizację usług, obejmującą zarówno doradztwo i pomoc w wyborze optymalnych dla konkretnych potrzeb rozwiązań, jak i wdrożenia, szkolenia czy serwis powdrożeniowy. Zajmujemy się między innymi tworzeniem aplikacji na Androida, który jest obecnie najpopularniejszym systemem operacyjnym na urządzenia mobilne. Programujemy na indywidualne zamówienie i tworzymy produkty w pełni dopasowane do Państwa potrzeb.

W naszej firmie świadczone są usługi, z których korzystają przedsiębiorstwa nieposiadające w swoim składzie działów informatycznych. Przygotowana przez nas administracja serwerów pozwala na stałe kontrolowanie Waszych zasobów, zabezpieczanie danych i podejmowanie działań w przypadku pojawiających się awarii. Nasza oferta to kompleksowy i profesjonalny outsourcing IT, dzięki któremu możliwe jest nadzorowanie Waszych prac. Wykonywana obsługa informatyczna to stały nadzór nad poprawnością działania urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem tego typu usług.

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo między innymi doskonałej jakości impregnat do kostki brukowej, dzięki któremu w odpowiedni sposób zabezpieczycie określoną powierzchnię, a także poprawicie jej estetykę. Preparaty w doskonały sposób ochronią przed działaniem wody, niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz niebezpiecznych substancji, takich jak olej. Ogromna różnorodność produktów umożliwi znalezienie tego odpowiedniego. Polecamy również skuteczne środki do pogłębiania kolorów.

Internetowa platforma komunikacji mobilnej wspiera firmy w komunikowaniu się z pracownikami i klientami. Dlatego mProfi oferuje między innymi m-learning - możliwość szybkiego i regularnego wysyłania wiadomości (także z elementami graficznymi). W ten sposób można przeprowadzić kursy, w trakcie których pracownik dostaje cyklicznie ustaloną wcześniej treść.

W każdym markecie i sklepie osiedlowym spotkamy butelki hpde. Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu ciekawych, pięknych i funkcjonalnych projektów opakowań plastikowych. Warto skorzystać z naszych usług! Mamy bowiem w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, które pozwala nam pracować szybko i przedstawić klientowi projekt zgodny z jego oczekiwaniami.

Szukasz solidnej i trwałej krawędziarki - trafiłeś w miejsce, w którym czeka na Ciebie wyjątkowo atrakcyjna oferta związana z tym sprzętem. Jesteśmy firmą specjalizującą się w nowoczesnych i niezawodnych urządzeniach, które dostarczamy przedsiębiorcom z różnych branż. Jesteśmy przekonani o tym, że każdy nabywca decydujący się na zakup naszej krawędziarki będzie pod wrażeniem jej działania, jak również zaskoczy go atrakcyjna cena.

Jeśli Twoja firma prowadzi działalność produkcyjną, to generuje także pewną ilość śmieci, a tym samym zanieczyszcza środowisko. Nie musisz się tym więcej martwić, naszą specjalizacją jest unieszkodliwianie odpadów przemysłowych, więc możemy Ci pomóc. Zajmujemy się zarówno substancjami płynnymi, półpłynnymi, jak i stałym.

Oferujemy Państwu system gaśniczy, którego niezawodność potwierdzają liczne badania i testy. W przypadku wystąpienia zagrożenia pożarowego, gaszenie gazem jest szybszym sposobem walki z żywiołem niż piana czy woda. Pozwoli to uchronić pomieszczenie przed poważnymi konsekwencjami i zwiększy efektywność zastosowanych środków awaryjnych.

Sprawdzonym sposobem na skuteczne docieplenie przestrzeni mieszkalnej czy rekreacyjnej są maszyny grzejne. W budownictwie energooszczędnym często korzysta się z tego typu rozwiązań. Co ważne, instalacje te są przyjazne środowisku. Przekonaj się, że jedyne słuszne rozwiązanie dla Twojego domu to pompa cieplna. Działamy między innymi we Wrocławiu i okolicach, obsługujemy także klientów z innych regionów Polski.

Nasza firma zbuduje dla Państwa profesjonalny system do zarządzania przedsiębiorstwem. Nasze standardowe oprogramowanie zostało stworzone z myślą o firmach, które chcą zapewnić sobie wyższą jakość oraz wydajność pracy. Dzięki zautomatyzowanemu systemowi możliwe jest zarządzanie dokumentami, korespondencją, jak również wszelkimi zadaniami, które wykonywane są przez konkretnych pracowników. To również świetna pomoc przy tworzeniu statystyk i analiz dotyczących wydajności pracy danej firmy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Posiadamy bogaty asortyment - między innymi - laptopów, drukarek i monitorów. Nasz sklep oferuje urządzenia wielofunkcyjne z gwarancją producenta na 12 miesięcy. Posiadamy akcesoria, które są jednocześnie drukarką, skanerem oraz kserokopiarką. Dzięki temu kompleksowe wyposażenie elektroniczne każdego biura staje się znacznie łatwiejsze.

Prezentujemy szeroki zakres urządzeń, których zadaniem jest obróbka blach oraz innych płaskich elementów z takich materiałów, jak metal, drewno czy tworzywa sztuczne. Oferujemy zarówno laser światłowodowy, jak i wycinarkę CO2, które doskonale spełniają swoje zadanie w zakładach przemysłowych oraz warsztatach samochodowych.

Na nasz asortyment składają się różnego rodzaju elementy i akcesoria z obszaru techniki medycznej. Trzpienie ustalające, rolki odbojowe, sprężyny gazowe, rastomaty, czy uchwyty trójkątne podczas częstego użytkowania mogą ulec zniszczeniu i wówczas dobrze jest mieć pod ręką wytrzymałe elementy zapasowe.

Każdy rozłącznik izolacyjny, jakie oferujemy naszym wymagającym klientom, jest sprawdzony, skuteczny i bardzo wydajny w działaniu. Klienci, którzy zdecydują się na jego wybór, mogą liczyć na to, że otrzymają wysoko jakościowy sprzęt w atrakcyjnej cenie. Jeżeli więc potrzebny Ci rozłącznik izolacyjny - u nas znajdziesz artykuł na miarę swoich oczekiwań.

Marzy Ci się inteligentny dom korzystający z nowoczesnych technologii? Warto pomyśleć także o innowacyjnych instalacjach grzewczych. Pompy ciepła stanowią idealne rozwiązanie, przyjazne środowisku i Twojemu portfelowi. Te urządzenia wykorzystują niskotemperaturową energię z otoczenia i przy pomocy znikomego zużycia prądu podnoszą temperaturę tak, by odpowiednio ogrzać cały budynek. Odwiedź nasz salon w Tarnowskich Górach i dowiedz się więcej o tej bezobsługowej i energooszczędnej formie ogrzewania!

Jedną z proponowanych maszyn znanego producenta jest prostowarka do drutu. W ofercie występują trzy warianty - z systemem wrzecionowym, rolkowym lub ucinakiem pionowym. Do budowy ich korpusu wykorzystane zostały płyty stalowe, co przekłada się na stabilność konstrukcji i eliminowanie hałasu podczas wykonywania prac.

Specjalnością naszej firmy jest produkcja okuć do drzwi i okien oraz zamków różnego typu. W naszej ofercie znajdują się również nowoczesne systemy Masterkey, które dzięki zastosowaniu specjalnych wkładek pozwalają na wyodrębnienie pomieszczeń wyłącznie dla osób upoważnionych. Klucze w tym systemie otwierają swoje zamki oraz zamek centralny.

Czy poszukują Państwo wysokiej jakości artykułów opakowaniowych z wysokiej jakości tworzyw sztucznych? Jeśli tak, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa PatoPak, na solidne i wytrzymałe torebki strunowe. Są one chętnie wykorzystywane do zabezpieczania towarów przez wilgocią, zarysowaniem oraz rozsypaniem się. Posiadają specjalny zgrzew, który można wielokrotnie otwierać i zamykać, a po lekkim przyciśnięciu, z wnętrza usunąć nadmiar powietrza. Dostępne są w wielu rozmiarach oraz korzystnych cenach.

Płytki PCB to bazowy element konstrukcyjny w budowie telewizorów, monitorów, laptopów, pilotów czy radioodbiorników. Kiedyś produkowane były ręcznie, dziś wykonuje się je komputerowo. W produkcji wykorzystuje się laminaty szklano-epoksydowe lub materiały kompozytowe wzbogacone warstwą papieru albo filcu szklanego. Płytki pokryte są miedzią o grubości np. 18, 35 lub 70 mikrometrów. Zapraszamy do skorzystania z oferty projektowania i montażu elektroniki w firmie z dużym doświadczeniem - Solitech z Gdańska.

Przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem robotów wykorzystywanych w produkcji. Dzięki ich maszynom możliwa jest automatyzacja procesu spawania, co znacznie przyspiesza pracę, sprawia że jest ona tańsza, oraz że wykonywane produkty są identyczne. Możliwe jest zaprojektowanie danego robota według życzeń klienta.

Dzięki naszym urządzeniom z łatwością wykonają Państwo prace na nawet bardzo dużych głębokościach. Wśród wielu modeli, które możemy zaoferować, znajdują się także pompy wirowe. Doskonale sprawdzą się do obniżenia poziomu wód gruntowych, co ma duże znaczenie podczas wykonywania konstrukcji budowlanych.

Jesteśmy dystrybutorem maszyn przygotowujących artykuły spożywcze do sprzedaży. Wytwarzamy automaty pakujące produkty sypkie i pyliste, takie jak ryż czy mąka. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się też kartoniarki i inne urządzenia mające zastosowanie przy liniach przemysłowych, które uczynią ten proces bardziej wydajnym.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży, montażu i serwisu sprzętu wentylującego. Klimatyzacja w biurze i mieszkaniu to wartościowe udogodnienie, zapewniające komfort pracy i poprawiające warunki mieszkalne. Nasze usługi świadczymy Klientom na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic.