Jeżeli tym, czego potrzebujesz, jest rejestrator temperatury, nasza propozycja z pewnością spotka się z Twoim zainteresowaniem. Znajduje się w niej nowoczesny, niezwykle funkcjonalny sprzęt, którego użytkowanie przyniesie wszystkim klientom powody do zadowolenia. Jesteśmy pewni, że każdy, kto wybierze nasz rejestrator temperatury, nie zawiedzie się otrzymanym sprzętem. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej propozycji, które są dostępne na stronie internetowej. Znajdziesz tam także wiele innych innowacyjnych rozwiązań.

Jeżeli poszukujesz profesjonalistów specjalizujących się w technologiach podczerwieni, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy Drewart-Energy. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór lamp oraz promienników ciepła, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego odbiorcy. Jako nieliczni posiadamy urządzenia kwarcowe o mocy od 300W do 18kW w jednostce. Zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego rozwiązania, atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówienia.

Witaj w firmie Ex Con. Oferujemy nowoczesne korytka kablowe dla instalacji energetycznych. Są one wykonane z wytrzymałej, odpornej na odkształcenia stali perforowanej, w celu zapewnienia należytej cyrkulacji powietrza w instalacji. Służą one do szybkiego i bezproblemowego montażu okablowania, zwłaszcza jeśli składa się ono z kilku, kilkunastu przewodów w jednym ciągu. Polecamy kompleksowy osprzęt instalacyjny dla energetyki od najlepszych producentów. My działamy jako dystrybutor i fachowy doradca.

Firma PROMEDIO specjalizuje się w opracowywaniu różnego rodzaju rozwiązań w zakresie nowoczesnych systemów komunikacji multimedialnej. Zapewniamy kompleksową realizację usług, obejmującą zarówno doradztwo i pomoc w wyborze optymalnych dla konkretnych potrzeb rozwiązań, jak i wdrożenia, szkolenia czy serwis powdrożeniowy. Zajmujemy się między innymi tworzeniem aplikacji na Androida, który jest obecnie najpopularniejszym systemem operacyjnym na urządzenia mobilne. Programujemy na indywidualne zamówienie i tworzymy produkty w pełni dopasowane do Państwa potrzeb.

Proponowane na naszej stronie internetowej produkty są cenione przez klientów za wysoką jakość wykonania, trwałość oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania. Rozdzielnice Hager dostępne są w hurtowni Elektra w kilku najpopularniejszych wariantach. Są funkcjonalne i świetnie sprawdzają się w swojej roli, stanowiąc kluczowy element instalacji elektrycznej.

Jest to wewnętrzny interfejs aplikacji czy systemu operacyjnego, który umożliwia jego poszczególnym komponentom kontaktowanie się ze sobą przy zastosowaniu opracowanego specjalnie protokołu. Firma MATERNA tworzy systemy SMS API. Są to rozbudowane narzędzia komunikacyjne, które z jednej strony pozwalają na masowe informowanie klientów bądź kontrahentów o interesujących ich wydarzeniach, zmianach i promocjach. Z drugiej natomiast dzięki zastosowaniu interfejsu programistycznego możliwe jest jego bieżące modyfikowanie i udoskonalanie.

W naszym przedsiębiorstwie projektowanie maszyn odbywa się zawsze z precyzyjną dbałością o każdy detal. Dzięki temu klienci zyskują gwarancję otrzymania dokładnie takiego sprzętu, jakiego potrzebują. Wybierz naszą firmę i przekonaj się, że lepszych usług w tym zakresie nie znajdziesz nigdzie indziej!

W naszej firmie świadczone są usługi, z których korzystają przedsiębiorstwa nieposiadające w swoim składzie działów informatycznych. Przygotowana przez nas administracja serwerów pozwala na stałe kontrolowanie Waszych zasobów, zabezpieczanie danych i podejmowanie działań w przypadku pojawiających się awarii. Nasza oferta to kompleksowy i profesjonalny outsourcing IT, dzięki któremu możliwe jest nadzorowanie Waszych prac. Wykonywana obsługa informatyczna to stały nadzór nad poprawnością działania urządzeń.

Jeśli poszukujesz nowoczesnych urządzeń, maszyn oraz narzędzi budowlanych i innych, koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Techat. Proponujemy między innymi wysokiej jakości motopompy, które nie zawodzą nawet w najtrudniejszych warunkach. Wśród dostępnych wersji znajdują się modele wysokociśnieniowe, wysokowydajne, w tym wysokiego podnoszenia, pełno-szlamowe oraz pół-szlamowe. Zapraszamy do zapoznania się z ich dokładnymi parametrami technicznymi. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz szybką obsługę.

Specjalizacja naszej firmy są nowoczesne technologie, pozwalające na optymalizacje czasu pracy w Waszym przedsiębiorstwie. Znajdziecie u nas między innymi informatyków, którzy tworzą dla Was oprogramowania typu Workflow. Dzięki zastosowaniu naszych rozwiązań możliwe jest efektywne zarządzanie dokumentacją.

Przedstawiamy ładowarki, dzięki którym będziesz mógł bez przeszkód korzystać ze swojego komputera w każdej sytuacji. Szczególnie polecamy zasilacz Lenovo, dostępny na stronie MAXCOMP.pl w różnych wersjach i wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Proponujemy zestawy zawierające urządzenie sieciowe, kabel oraz kartę gwarancyjną z załączoną instrukcją obsługi sprzętu. Znajdziesz tu akcesoria dopasowane do najbardziej popularnych modeli, na przykład nowoczesnych ThinkPad L410, L412, R400, R61 czy wersji Edge.

Zajmujemy się specjalistycznym oczyszczaniem i kształtowaniem powierzchni za pomocą strumienia sprężonego powietrza, zawierającego w sobie małe drobinki cząsteczek o dużej twardości. To proces technologiczny, który fachowo nazywa się piaskowanie aluminium. Specjaliści z Celkab zajmą się wygładzaniem także konstrukcji wykonanych ze stali. Nasze usługi w zakresie obróbki i malowania skierowane są przede wszystkim do przedsiębiorstw zajmujących się produkcją, ale także instytucji publicznych i osób prywatnych.

Usługa, jaką jest toczenie CNC, wymaga precyzji i doświadczenia. Potrzebne są również odpowiednie maszyny. Nasza firma posiada profesjonalne urządzenia, które obsługiwane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, dzięki czemu możemy świadczyć usługi toczenia CNC i inne na najwyższym poziomie. Wykonujemy takie produkty, jak koła zębate, pasowe, listwy łańcuchowe i wiele innych. Zapraszamy!

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo między innymi doskonałej jakości impregnat do kostki brukowej, dzięki któremu w odpowiedni sposób zabezpieczycie określoną powierzchnię, a także poprawicie jej estetykę. Preparaty w doskonały sposób ochronią przed działaniem wody, niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz niebezpiecznych substancji, takich jak olej. Ogromna różnorodność produktów umożliwi znalezienie tego odpowiedniego. Polecamy również skuteczne środki do pogłębiania kolorów.

Internetowa platforma komunikacji mobilnej wspiera firmy w komunikowaniu się z pracownikami i klientami. Dlatego mProfi oferuje między innymi m-learning - możliwość szybkiego i regularnego wysyłania wiadomości (także z elementami graficznymi). W ten sposób można przeprowadzić kursy, w trakcie których pracownik dostaje cyklicznie ustaloną wcześniej treść.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty, które ułatwią Wam planowanie zadań w przedsiębiorstwie oraz zarządzanie zespołem. Program do harmonogramowania produkcji APS Queris to nowoczesny system, wyposażony w intuicyjny interfejs. Dzięki niemu oszczędzisz czas, który do tej pory spędzałeś na organizacji pracy. Pozwoli Ci on również na podejmowanie słusznych decyzji ze względu na automatyczne generowanie analiz i raportów. Dzięki przyspieszeniu terminów realizacji zleceń, będziesz mógł przyjąć ich więcej, co korzystnie wpłynie na przychody firmy.

Jeśli chcesz, aby zimą w twoich domu w Rybniku było ciepło i przytulnie, zdecyduj się na pompy ciepła od Grupy Eneco. Polecamy urządzenia, które pozwolą zaoszczędzić na energii nawet do 50 % i pozyskać ją z powietrza czy wód gruntowych. Sprawdź na stronie internetowej jakie instalacje proponujemy i skontaktuj się z nami, aby dobrać idealną do Twojego mieszkania.

Kompleksowy program dla firm, skonstruowany z uwzględnieniem niezwykle szerokiego zakresu firmowych procedur, controllingu oraz zarządzania wspiera planowanie produkcji i jest w XXI wieku jednym z filarów, na których opiera się przedsiębiorstwo. Doświadczenie firmy DSR pozwoliło jej stworzyć program dla firm, który jest najlepiej przystosowany do warunków w odmiennych firmach.

Nie wiesz, jak zachować świeże powietrze w pomieszczeniach bez względu na porę roku? Wystarczy odpowiednio dobrana i zamontowana wentylacja. Oferujemy centrale o zredukowanym poziomie hałasu od takich producentów jak Ventia, Clima Gold czy Swegon. Usługi montażu instalacji świadczymy na terenie Łodzi i okolicy.

Pomogą w transporcie odpadów komunalnych oraz gruzu. Oferowane kontenery metalowe sprawdzą się także przy przewożeniu wszelkich wielkogabarytowych ładunków. Jako producent wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości materiałów zgodnie z wytycznymi normy DIN 30722. W asortymencie posiadamy modele hakowe, linowe, łańcuchowe oraz bramowe.

Jednym z obszarów prowadzonej przez nas działalności jest profesjonalne ozonowanie. Znajdziecie Państwo u nas specjalistów, którzy wykonują dla naszych Klientów w atrakcyjnych cenach dezynfekcje pomieszczeń. Przygotowaliśmy dla Was również usługi sprzątające, pozwalające na zachowanie schludnego wyglądu mieszkań.