Jeżeli tym, czego potrzebujesz, jest rejestrator temperatury, nasza propozycja z pewnością spotka się z Twoim zainteresowaniem. Znajduje się w niej nowoczesny, niezwykle funkcjonalny sprzęt, którego użytkowanie przyniesie wszystkim klientom powody do zadowolenia. Jesteśmy pewni, że każdy, kto wybierze nasz rejestrator temperatury, nie zawiedzie się otrzymanym sprzętem. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej propozycji, które są dostępne na stronie internetowej. Znajdziesz tam także wiele innych innowacyjnych rozwiązań.

Jeżeli poszukujesz profesjonalistów specjalizujących się w technologiach podczerwieni, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy Drewart-Energy. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór lamp oraz promienników ciepła, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego odbiorcy. Jako nieliczni posiadamy urządzenia kwarcowe o mocy od 300W do 18kW w jednostce. Zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego rozwiązania, atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówienia.

Firma PROMEDIO specjalizuje się w opracowywaniu różnego rodzaju rozwiązań w zakresie nowoczesnych systemów komunikacji multimedialnej. Zapewniamy kompleksową realizację usług, obejmującą zarówno doradztwo i pomoc w wyborze optymalnych dla konkretnych potrzeb rozwiązań, jak i wdrożenia, szkolenia czy serwis powdrożeniowy. Zajmujemy się między innymi tworzeniem aplikacji na Androida, który jest obecnie najpopularniejszym systemem operacyjnym na urządzenia mobilne. Programujemy na indywidualne zamówienie i tworzymy produkty w pełni dopasowane do Państwa potrzeb.

Jest to wewnętrzny interfejs aplikacji czy systemu operacyjnego, który umożliwia jego poszczególnym komponentom kontaktowanie się ze sobą przy zastosowaniu opracowanego specjalnie protokołu. Firma MATERNA tworzy systemy SMS API. Są to rozbudowane narzędzia komunikacyjne, które z jednej strony pozwalają na masowe informowanie klientów bądź kontrahentów o interesujących ich wydarzeniach, zmianach i promocjach. Z drugiej natomiast dzięki zastosowaniu interfejsu programistycznego możliwe jest jego bieżące modyfikowanie i udoskonalanie.

W naszej firmie świadczone są usługi, z których korzystają przedsiębiorstwa nieposiadające w swoim składzie działów informatycznych. Przygotowana przez nas administracja serwerów pozwala na stałe kontrolowanie Waszych zasobów, zabezpieczanie danych i podejmowanie działań w przypadku pojawiających się awarii. Nasza oferta to kompleksowy i profesjonalny outsourcing IT, dzięki któremu możliwe jest nadzorowanie Waszych prac. Wykonywana obsługa informatyczna to stały nadzór nad poprawnością działania urządzeń.

Specjalizacja naszej firmy są nowoczesne technologie, pozwalające na optymalizacje czasu pracy w Waszym przedsiębiorstwie. Znajdziecie u nas między innymi informatyków, którzy tworzą dla Was oprogramowania typu Workflow. Dzięki zastosowaniu naszych rozwiązań możliwe jest efektywne zarządzanie dokumentacją.

Przedstawiamy ładowarki, dzięki którym będziesz mógł bez przeszkód korzystać ze swojego komputera w każdej sytuacji. Szczególnie polecamy zasilacz Lenovo, dostępny na stronie MAXCOMP.pl w różnych wersjach i wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Proponujemy zestawy zawierające urządzenie sieciowe, kabel oraz kartę gwarancyjną z załączoną instrukcją obsługi sprzętu. Znajdziesz tu akcesoria dopasowane do najbardziej popularnych modeli, na przykład nowoczesnych ThinkPad L410, L412, R400, R61 czy wersji Edge.

Zajmujemy się specjalistycznym oczyszczaniem i kształtowaniem powierzchni za pomocą strumienia sprężonego powietrza, zawierającego w sobie małe drobinki cząsteczek o dużej twardości. To proces technologiczny, który fachowo nazywa się piaskowanie aluminium. Specjaliści z Celkab zajmą się wygładzaniem także konstrukcji wykonanych ze stali. Nasze usługi w zakresie obróbki i malowania skierowane są przede wszystkim do przedsiębiorstw zajmujących się produkcją, ale także instytucji publicznych i osób prywatnych.

Usługa, jaką jest toczenie CNC, wymaga precyzji i doświadczenia. Potrzebne są również odpowiednie maszyny. Nasza firma posiada profesjonalne urządzenia, które obsługiwane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, dzięki czemu możemy świadczyć usługi toczenia CNC i inne na najwyższym poziomie. Wykonujemy takie produkty, jak koła zębate, pasowe, listwy łańcuchowe i wiele innych. Zapraszamy!

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo między innymi doskonałej jakości impregnat do kostki brukowej, dzięki któremu w odpowiedni sposób zabezpieczycie określoną powierzchnię, a także poprawicie jej estetykę. Preparaty w doskonały sposób ochronią przed działaniem wody, niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz niebezpiecznych substancji, takich jak olej. Ogromna różnorodność produktów umożliwi znalezienie tego odpowiedniego. Polecamy również skuteczne środki do pogłębiania kolorów.

Internetowa platforma komunikacji mobilnej wspiera firmy w komunikowaniu się z pracownikami i klientami. Dlatego mProfi oferuje między innymi m-learning - możliwość szybkiego i regularnego wysyłania wiadomości (także z elementami graficznymi). W ten sposób można przeprowadzić kursy, w trakcie których pracownik dostaje cyklicznie ustaloną wcześniej treść.

Kompleksowy program dla firm, skonstruowany z uwzględnieniem niezwykle szerokiego zakresu firmowych procedur, controllingu oraz zarządzania wspiera planowanie produkcji i jest w XXI wieku jednym z filarów, na których opiera się przedsiębiorstwo. Doświadczenie firmy DSR pozwoliło jej stworzyć program dla firm, który jest najlepiej przystosowany do warunków w odmiennych firmach.

Nie wiesz, jak zachować świeże powietrze w pomieszczeniach bez względu na porę roku? Wystarczy odpowiednio dobrana i zamontowana wentylacja. Oferujemy centrale o zredukowanym poziomie hałasu od takich producentów jak Ventia, Clima Gold czy Swegon. Usługi montażu instalacji świadczymy na terenie Łodzi i okolicy.

Jednym z obszarów prowadzonej przez nas działalności jest profesjonalne ozonowanie. Znajdziecie Państwo u nas specjalistów, którzy wykonują dla naszych Klientów w atrakcyjnych cenach dezynfekcje pomieszczeń. Przygotowaliśmy dla Was również usługi sprzątające, pozwalające na zachowanie schludnego wyglądu mieszkań.

Zajmujemy się sprzedażą między innymi zasilaczy UPS oraz elementów światłowodowych. Godna uwagi jest również szafa serwerowa 42U, której głównym zastosowaniem jest ochrona dużych instalacji teleinformatycznych. Nasze obudowy do wszelkiego okablowania dostępne są o głębokości od 600 do 1200mm oraz o szerokości 600 i 800 mm.

W każdym markecie i sklepie osiedlowym spotkamy butelki hpde. Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu ciekawych, pięknych i funkcjonalnych projektów opakowań plastikowych. Warto skorzystać z naszych usług! Mamy bowiem w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, które pozwala nam pracować szybko i przedstawić klientowi projekt zgodny z jego oczekiwaniami.

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości rozwiązań technologicznych dla różnych gałęzi biznesu. Prezentujemy nowoczesne urządzenia, które doskonale sprawdzą się w przedsiębiorstwie, pozwalając na usprawnienie i zoptymalizowanie procesów zachodzących w jego strukturach. Polecamy miedzy innymi nowoczesne drukarki kodów i kart plastikowych, między innymi płatniczych, członkowskich itd. Dzięki nim obsługa klienta będzie przebiegała sprawnie i profesjonalnie. Zachęcamy do zapoznania się z ich parametrami technicznymi.

Nasza firma nosi nazwę Engave i posiada oprogramowanie i systemy informatyczne dla każdego. Zarówno dla osób prywatnych, jak i dla małych, średnich i dużych firm. Nasza firma oferuje swoim klientom rozwiązania IT, doradztwo i konsulting i ogromy zakres asortymentu i jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie.

W asortymencie naszego sklepu z narzędziami znajdziesz liczne produkty z różnych obszarów napraw (m.in. spawalnictwo). Dzięki migomatom, przecinarkom, palnikom czy spawarkom producentów Magnum i Tiger prace staną się łatwiejsze i szybsze. Posiadamy także liczne materiały (druty, elektrody) i akcesoria do urządzeń.